Wspaniałe rezultaty przy małym wkładzie wysiłku!

EXTREME POWERPACK TO:
ogromny efekt treningów
najdoskonalsza wartość produktów
przypływ sile i chęci
wyrzeźbione ciało bez zbędnego tłuszczu
wszechstronny plan treningowy + dieta

STWÓRZ SWOJĄ FORMĘ Z IRIDIUM LABS

SOMATODROL
AKTYWATOR TESTOSTERONU I HGH
GRTH FACTOR 700 MG TST Factor MATRIX208,22 mg Fat Reduction MATRIX173,58 mg

Imponująca muskulatura istnieje w obszaru ręki! Somatodrol zwiększy Twoją wagę oraz masę mięśniową. Więc głównie efektywny i mocny produkt dostępny dla wszystkiego, kto chce zbudować rzeźbę! Wszystko dzięki formule z hormonalnymi aktywatorami testosteronu i HGH, która umożliwi Ci stworzyć mięśnie jak stal. Miej najświetniejsze efekty ruchów i doświadcz różnicę po jakiejś serii!

Cerberus
BLOKER AROMATAZY i ESTROGENU
EstroBlock Proprietary Blend 692 mg Testoboost Matrix Blend 208 mg

Cerberus, niczym mityczny trzygłowy pies, będzie stał na ochronie Twojego testosteronu. Świadczy to też korzyści. Stwierdź gdy Twoje mięśnie rosną. Zwiększenie moce i wartości jeszcze absolutnie nie istniałoby rzeczywiście dobre oraz mocne. Będziesz był gwarancję, że testosteron nie zmieni się już nigdy w estrogen. Stosowanie Cerberusa wspólnie z środkiem Somatodrol doprowadzi Cię do dużego efektu.

Kimera
TERMOGENIK
Proprietary Kimera Complex 347.34 mg Thermoagen 204.92 mg

Mitologiczna bestia, która zionęła ogniem, zainspirowała nas do stworzenia Kimery. Spośród nią Ludzkie ciało przejdzie niesamowitą zmianę i zrobi zalegający tłuszcz! Unikalna formuła o termogenicznych właściwościach zawiera 2 wyjątkowe formuły: Proprietary Kimera Complex i Thermoagen, poprawiające skutki sportów i przyspieszające Twój metabolizm. Zamień rezerwy tłuszczu na moc oraz wkrocz na drugi poziom ćwiczeń. Kimera toż większa energia i nerw na treningach!

Spartan’s Daily Pro Pack
KOMPLEKS WITAMIN I MINERAŁÓW
OptiCell Algae Complex 133.5 mg Free Radical Slayer Blend 115.6 mg ImmunoShield Complex 203.5 mg

Obudź w sobie dobrego wojownika ze Spartan’s Daily Pro Pack! Wypróbuj zestaw witamin i minerałów, opracowany specjalnie po to, by uzupełnić niedobory organizmu. Zbuduj mocne fundamenty i dokonaj to, co sobie zaplanowałeś! Trzy unikalne formuły OptiCell Algae Complex, Free Radical Slayer Blend i ImmunoShield Complex oczyszczą organizm, zlikwidują wolne rodniki i wpłyną pozytywnie na skutki treningów. Zwiększ efektywność fizyczną chociażby o 30%. Szybciej budź się po jakiejś morderczej walce plus stanów skłonny do innego boju!

POSTĘPUJ ZGODNIE Z PRAWAMI!

Dobrze wiesz, że same suplementy nie wystarczą. Extreme PowerPack od IRIDIUM LABS to więcej dokonany przez Jacka Ratusznika zestaw ćwiczeń i zbilansowana dieta. Wszystko opisane w najmniejszym szczególe. Nie będziesz znał żadnych wątpliwości jak podawać suplementy, co spożywać a kiedy uczyć, by zmienić formę i wyrzeźbić całe ciało.
Wykonuj serie zadań i powtórzenia zgodnie z założeniami:

dwa dni treningu
jeden dzień regeneracji

Wyniki będą odpowiedzialne już za trzy miesiące!

Iridium Labs

{Iridium-Labs24.com |Iridium-Labs24.com |www.Iridium-Labs24.com |http://Iridium-Labs24.com |http://www.Iridium-Labs24.com |https://Iridium-Labs24.com |wikipedia.com|google.com|www.Iridium-Labs24.com )