Uczyń, iż kobiety będą się o Ciebie biły!

Alluramin to feromony dla mężczyzn. Ich skład istnieje w wszyscy naturalny, dzięki czemu ważna je bezpiecznie stosować. Feromony Alluramin pozytywnie działają na wzbudzanie pożądania seksualnego i urodę mężczyzny.

Alluramin posiada feromony, które są naturalnie wydzielane wyłącznie przez tzw. samców alfa- ich leczenie pomoże zbudować atmosferę bezpieczeństwa i zaangażowania, w której inne kobiety będą Ostatni niezwykle miłe i słabe. Oddziaływanie feromonów jest całkowicie normalne i lekkie, ze względu na ostatnie, że są to bezwonne substancje. Czynią one nie tylko środek do sukcesu na wizycie, czy imprezie, ale również w zakładzie- z łatwością uzyskasz pozycję lidera i zrobisz aurę bezpieczeństwa i bezpieczeństwa.

Co pozwalasz stosując feromony Alluramin?

przyciągniesz wzrok najpiękniejszych pań w pobliżu
zostaniesz w wartości dominatora i prowadzącym
będziesz interesować pożądanie
nabierzesz większej swobodzie siebie, obserwując reakcje innych
zdobędziesz przewagę nad innymi mężczyznami
roztoczysz wokół siebie aurę bezpieczeństwa
z łatwością nawiążesz nowe trasy oraz otrzymasz akceptację innych typów

Wykorzystywanie

Preparat rozpylać dokładnie na skórę, w środowiskach o podwyższonej temperaturze skóry tj. okolice nadgarstków, szyi i pach. Feromony działają przez jakiś 5 godzin z aplikacji.

Czym są feromony?

Słowo „feromony” uznaje się z języka greckiego, a konkretnie mówiąc powstało poprzez połączenie dwóch słów – ferein oraz horme, co w tłumaczeniu na język polski oznacza „przekaźnik podniecenia”. Feromony są substancjami semiochemicznymi należącymi do większości infochemicznej, które tak rosną w odpowiednim organizmie m.in. w pocie, ślinie, śluzie oraz moczu. Ujawnia się natomiast, że podstawy też nie mają małego zapachu, wyłącznie przy podwyższonym stężeniu można wyczuć woń Androstenolu. Feromony odgrywają podstawowe role w częstym byciu wszystkiego człowieka m.in. wyrażają kontrolę i idą na poznanie się spośród otoczenia, znacząco oddziałują na pewność siebie, a też – co dla części jest najistotniejsze – skutecznie przyciągają płeć przeciwną. Wpływanie feromonów zakłada się w momencie, kiedy przyjadą do narządu nosowo-lemieszowego, znajdującego się w jamie nosowej.
Jak idą te bezwonne substancje?

Feromony pobudzają sferę seksualną płci przeciwnej, dzięki dlaczego te cechy chemiczne stają się atrybutem atrakcyjności, skutecznie zachęcają do nas płeć przeciwną i uczestniczą w związkach międzyludzkich poprzez przekazywanie pozytywnych wiedz na nasz temat otoczeniu. Feromony płacą za stymulację narządu nosowo-lemieszowego, zwanego VNO, a następnie projekty są już kierowane wprost do podwzgórza mózgu, w jakim powołują się emocje oraz instynktowne reakcje. Oddziaływanie feromonów przenosi się a w naszej podświadomości.

alluramin

http://www.Alluramin24.com