Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Potrzebujesz środka, który rozwiąże tenże problem oraz poprawi wygląd Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to niestety najpopularniejszy kłopot, z którym systematycznie konfrontują się aktualnie nie tysiące, ale miliony Polaków oraz Polek. Podstawą potrafi stanowić zła dieta oraz słabe zwyczaje żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w obecnym witamin a biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które koncentrują dwa w samym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz skuteczność olejku, który polepsza ich styl i organizację. Dzięki dobrze dostosowanemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną i działającą ochronę dla włosów. Co ważne, idealnie dodają się i dla osób, jak też dla gości, zatrzymując się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, iż cały olejek i wyciąg całości zupełnie inną rolę, wpływając na następny element włosa:

– skłaniając go do wzrostu,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając oraz pobudzając naruszone cebulki.

Pomagają w współczesnym ujęte w nim ekstrakty roślinne, pośród których warto przytoczyć ekstrakt z kiełków soi i pszenicy, z kamelii i argininę. To racja owe punkty stanowią o wydajnym funkcjonowaniu materiału i wynoszą spore stanowienie w procesie profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, zapobiegając ich wychodzeniu, oraz co za tym idzie, nawet do 60% zmniejszając ryzyko łysienia!

Vivese

Vivese Senso-Duo Oil 2