Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu masz szansę doprowadzić większość dam do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło a Twoja żona nie istniała w wszyscy zaspokojona? Panie wymagają więcej czasu, by czuć kompletną zabawę z seksu i doświadczyć orgazm, aniżeli my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk co rozumiesz, o czym mowa. Pomimo tego, że Twoja żona starała Ci się powiedzieć, iż to nie problem, co sam wiesz, że nie udało Ci się jej w cali zaspokoić. Jeżeli sprawia Ci się toż przeważnie, ona widać w obrębie stracić cierpliwość.

Długi seks sprzedaje się być sposobem do doskonałego związku. Twoja żona może opowiedzieć o Tobie także Twoich „łóżkowych wyczynach” naszym znajomym, jeśli tylko Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej życzeniom.

Na wesele jest możliwość, który dokładnie rokuje. Niewykluczone, że ze bliską kobietą w łóżku wytrzymasz dłużej niż jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem bądź niepełnym wzwodem mogą pójść do spraw.

Formuła Climax Control może doprowadzić, iż będziesz w bycie dłużej uprawiać sex niż przed rozpoczęciem terapii. Ten możliwy czas nasza okazję zdziałać cuda – Twoja partnerka zapewne zapomni o otaczającym ją świecie.

Brak pełnej erekcji w trakcie związku to wkrótce teraz nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz stanowił możliwość kontynuowania zabawy (gdy zatem Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć władzę nad wytryskiem. Możesz nim sterować. Szybko nie będziesz potrzebował zwalniać tempa, żeby zatrzymać się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł prowadzić seks tak długo jak marzy o tym Twoja kobieta.

ClimaxControl

derminax

femmax