Kilka trików na silniejszą erekcję

avatar_99_page

Kilka trików na mocniejszy wzwód

Funkcjonuje parę prostych strategii, pozwalających wypracować silniejszą erekcję. Jeżeli masz erekcję, ale nie jest ona według ciebie dostatecznie silna albo jeśli pragniesz mieć mocniejszy wzwód, ale nie wiesz jak do tego dojść, to tu znajdziesz parę rad dla siebie.

Podajemy ci parę prostych rad, które pomogą ci osiągać silniejszą erekcję, a co za tym idzie, silniejsze doznania seksualne, zarówno dla ciebie jak i dla twojej kobiety. Jeśli taki jest właśnie twój plan, poniższe wskazówki na pewno ci się przydadzą!

Zakaz palenia tytoniu

Bez wątpliwości palenie to „wielki przykurczacz”. Palenie doprowadza do znacznego tadalis uszczuplenia rozmiarów twojego członka oraz jest jedną z decydujących przyczyn impotencji. W żółwim tempie i krok po kroku powoduje, że erekcje są coraz słabsze. Wzrost blaszki miażdżycowej, która zbiera się w ludzkim układzie krwionośnym, jest spowodowany w ogromnym stopniu przez palenie właśnie. Powoduje to zwężenie naczyń krwionośnych. Efekt jest taki, że zmniejsza się przepływ krwi do członka podczas seksu. Jeśli dotąd nie myślałeś o rzuceniu palenia, być może perspektywa silniejszej erekcji pomoże ci zerwać z nałogiem.

Spal tkankę tłuszczową

Nadmiar tkanki tłuszczowej w twoim ciele to fatalna okoliczność dla twojej erekcji. Musisz zrzucić cały ten tłuszcz i powinieneś rozpocząć swój program odchudzania natychmiast. Nadmiar tkanki tłuszczowej oznacza nadmierne ilości cholesterolu w ciele, co z kolei powoduje zwężenie naczyń krwionośnych. To, jak już zdajesz sobie sprawę, oznacza ograniczoną zdolność erekcji. Jeżeli jesteś człowiekiem otyłym to masz również skłonność do cukrzycy. Cukrzyca typu I jest jedną z najczęstszych przyczyn impotencji i przysparza się także do schorzeń naczyń krwionośnych. Ten stan może również wpływać na twój układ nerwowy, a jego skutkiem może erekcja być spowolnienie transmisji bodźca nerwowego wzdłuż nerwów. Jest to przypadek, który wiedzie do zwiotczenia członka. Nie chcesz być grubym z miękkim ptaszkiem – zadbaj o swoją wagę.