Dziewięć rad na powiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Zapoznaj się z kilkoma przetestowanymi sposobami na to, aby bardziej Ci się chciało oraz aby twoja i kochanki satysfakcja z seksu była znacznie większa.

Prezentuje kilka prostych porad, żeby w twoim łóżku zrobiło się naprawdę gorąco!
1. Dotykaj swoją partnerkę
Jeśli będziesz codziennie dotykał partnerkę, twój organizm zacznie produkować hormony, które przyczynią się do wzmocnienia waszej więzi. Badania prowadzone w USA potwierdzają, iż kontakt cielesny stymuluje wytwarzanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zespala pary ze sobą. Wynik jest oczywisty: częściej zaczynasz mieć ochotę na seks.
2. Wyjdź na słońce

Godzina spędzona na słońcu może podwyższyć ilość testosteronu (najważniejszego męskiego hormonu) w twoim organizmie aż o sześćdziesiąt dziewięć % – do takiego wniosku doszli naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. Ponadto promienie słoneczne obniżają poziom melatoniny, hormonu, który działa niekorzystnie na płodność oraz popęd seksualny. Opalanie w solarium też daje takie wyniki.
3. Urządzaj romantyczne seanse filmowe

Zgodnie z tym co twierdzą naukowcy z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może skutkować tym, iż mężczyzna stanie się bardziej romantyczny i troskliwy. Ustalili oni, że filmy romantyczne podwyższają poziom progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za przyrost libido – aż o dziesięć procent. Najżmudniejszmy twoim zadaniem będzie znalezienie takiego filmu, w czasie którego uda ci się nie usnąć.
4. Często ziewaj
Ziewanie i wzwody są dozorowane przez ten sam związek chemiczny: tlenek azotu. Ziewając, przygotowujesz magistrale neurochemiczne, dzięki którym podołasz zadaniom łóżkowym, gdy pojawi się tego typu potrzeba. Oprócz tego ziewanie powoduje, iż czujesz się odprężony, a do twojego penisa napływa więcej krwi.

5. Spożywaj ekstrakt z granatu
Każdego dnia pij szklankę soku z granatu. Badania wykonane na Uniwersytecie Kalifornijskim udowodniły, potencja
że owoc ten zwiększa przepływ krwi do twojego narządu płciowego. Oprócz tego sprawia, iż całujesz bardziej namiętnie.
6. Wąchaj wanilię

Zapach wanilii skutecznie intensyfikuje przepływ krwi do penisa – tak twierdzą naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia zwiększa wytwarzanie fal alfa w mózgu, które relaksują oraz pomagają wyzbyć się zahamowań. Układ chemiczny wanilii jest podobny do dopaminy – substancji wyzwalanej w mózgu, która wywołuje podniecenie seksualne. Jasna sprawa, że nabywanie lodów waniliowych jest dużo mniej żenujące niż zaopatrywanie się w środki na potencję.
7. Odżywiaj się zdrowo
Jeśli facet spożywa zbyt mało cynku, jego ciało wytwarza mniej testosteronu. Skutkiem tego warto włączyć do diety dużo potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistego pieczywa. Nie zapomnij też o witaminie C, która powiększa ilość oksytocyny w organizmie oraz wspomaga pracę gruczołów płciowych.
8. Rzuć palenie

Nikotyna znajdująca się w wyrobach tytoniowych może doprowadzić do zawężenia naczyń krwionośnych, hamując przepływ krwi do członka. Pewne doświadczenie udowodniło, że spalenie tylko dwóch papierosów może sprawić, że wzwody staną się bardziej miękkie. Nie zapominajmy także o innych ujemnych aspektach palenia, takich jak nieświeży oddech, szare zęby i zmarszczki.
wiecej na naszej stronie viagra